QUIZ SHOW vo FABRIKE

Ako už napovedá samotný názov, jedná sa o vedomostnú súťaž spojenú so zábavou, príjemným posedením a relaxom. 2x mesačne, po novom v piatok so začiatkom o 19:00 - 19:30 a trvaním cca pol druha hodiny.
Táto obľúbená zábava, ktorú v rôznych podobách poznáte z televízie tak prichádza aj priamo medzi vás.
Moderátorka vás prevedie piatimi kategóriami s pätnástimi otázkami neraz chytákmi a občas si môžte správnu odpoveď naozaj len tipnúť.
Vstupné je 5€ / osoba, hrá sa o vecné ceny - ide o zábavu, nie hazard. Ceny dostávajú tímy na prvých troch miestach.
Počet tímov je obmedzený, v každom tíme môže byť 2-6 hráčov
Tím môžete nahlásiť vždy najneskôr do stredy, 12:00 hod. v týždni, ktorom sa kvíz uskutočňuje. Kapacita je obmedzená na 45 osôb, platí pravidlo, kto skôr príde, ten ide :)
Z dôvodu väčšej férovosti zavádzame nutnosť prihlasovať presný počet osôb v tíme. Ak teda rezervujete šesť osôb a prídete len traja, vstupné zaplatíte za šiestich, nakoľko zaberiete miesto tímu, ktorý sa na kvíz nedostal a mohol by.
V prípade nenaplnenia min. počtu 6 tímov a 30 účinkujúcich sa kvíz nekoná.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás.

Ďakujeme Vám za e-mail. Pokiaľ Vám nepríde potvrdenie rezervácie do konca pracovného dňa, neváhajte si svoju prihlášku overiť telefonicky na našom tel. čísle 052/7762222.
Prihlásiť sa môžete do 24hod. od konania kvízu, t.j. ak je kvíz v piatok o 19:30 garantujeme Vám možnosť prihlásiť sa najneskôr do štvrtok 19:30. V opačnom prípade nemusíte byť do súťaže prihlásení. Ďakujeme.
Oops! niekde je chyba, skontrolujte prosím formulár...